Yabancı Sermaye

Yabancı sermaye nasıl kazanılır?

 

- İşlem yapabildiğini 2 adımda kanıtlaman gerekiyor

- Bütün kurallara uyman gerekiyor

- Karların %80i senin 

- İlk 5.000 USD %100 senin

- 150.000 USD kadar sermaye imkanı

 

Bizim bildiğimiz yatırımcılara yabancı sermaye imkanı sağlayan görseldeki şirketlerdir

 

DİKKAT : Bu şirketlerin sermayesini kazanmak için neden eğitim gereklidir

 

İsterseniz gidip belli bir ücret karşılığı başlayabilirsiniz fakat bunu önermiyoruz. Çünkü bu şekilde yapan yatırımcıların %90'ı kaybediyor ve paralarını boşa harcamış oluyorlar.

 

 

Sende Andreas gibi yapabilirsin. Andreas online eğitimini tamamladıktan sonra bizim belirlediğimiz yatırım stratejilerine çok disiplinli ve sabırlı bir şekilde uydu. Bizle sürekli yaptığı yatırımlarını paylaştı ve bizde ona bu şirketlerden yabancı sermaye imkanı sağladık. Andreas çok başarılı bir şekilde kurallarına uyarak bu şirketlerin adımlarından hepsini geçti ve 30.000 USD ile yatırım yapmaya hak kazandı

 

 

Başka bir öğrencimiz Erman ise eğitimini tamamladıktan sonra bizle irtibat halinde kaldı. Çok disiplinli ve sabırlı bir şekilde bizim gösterdiğimiz yatırım metodlarına uydu. Ayrıca biz Erman kardeşimize 14 gün boyunca uygulaması gereken ödevler verdik ve o da  aşağıda gördüğünüz gibi ödevlerini eksiksiz bir şekilde yerine getirdi. Bizimle sürekli yatırımlarını paylaştı. Bizde Erman kardeşimizin canıgönülden bu işi ne kadar istediğini gördük ve ona yabancı sermayeyle yatırım yapma imkanı sağladık.

Önümüzdeki haftalarda Erman kardeşimizin yabancı sermayeyle yatırım sürecini sizlerle paylaşacağız