Burada Yeni Misiniz?

The DayTrading Company olarak, geçmişten gelen yatırım bilgi ve tecrübemizden faydalanarak, yatırım ve yatırım eğitimi alanlarındaki uygulamalarda başta Türkiye ve Almanya olmak üzere, tüm dünya ülkelerinde sıra dışı başarılara imza attık.

Verdiğimiz eğitimlerde öncelikli amacımız, borsayı ve yatırımı sizlere A'dan Z'ye öğretmek ve tecrübelerimiz sayesinde siz Trader'ları yanlış ve riskli piyasalardan uzak tutarak, büyük uğraşlar sonucunda elde ettiğiniz sermayenizi korumak ve bu sermayeyi doğru kullanarak, borsa yatırımlarını siz Trader'lar için düzenli kazanç sağlanabilen bir iş kolu haline getirmektir.

Bu sebeple, yıllar süren çalışmalarımız ve bu uğurda €100.000'dan fazla (Yüz Bin Euro) para harcayarak edindiğimiz bilgi ve tecrübelerden oluşan üst düzey eğitim programları hazırladık. Üstelik bunlardan birinde, sizlere hem dünyadaki profesyonel Trader’ların kullandığı güncel program, sistem ve stratejileri göstermek, hem işe girişte sizlere bir yol çizmek, hem de şirketimizin nasıl bu kadar başarılı olduğunu en verimli şekilde anlatabilmek adına “Ücretsiz Eğitim Programı” hazırladık.

NOT 1: Referanslarımız sayfanın en aşağı bölümünde bulunmaktadır.

ÜCRETSİZ EĞİTİM PAKETİMİZ

 

BU EĞİTİMDE NELERİ GÖRECEKSİNİZ?

Futures (VİOP) & Forex piyasaları ve farkları
• NinjaTrader ve MetaTrader programlarının farkları nelerdir?
• Biz hangi Trader programını kullanıyoruz, neden?
• Mumların içini nasıl görüyoruz (FOOTPRINT)?
• Biz borsadan ne kadar kazanıyoruz?
• Teknik Analiz TARİH mi oldu?
• Biz hangi analiz yöntemini kullanıyoruz (VOLUME ANALİZ)?
• Eğitim sonrası sizlere ne tarz imkanlar sağlıyoruz?
• Referanslarımız!
• Canlı yatırım örnekleri ve sıkça sorulan sorular!

ÖNEMLİ NOT: Ücretsiz videolara erişmek için siteye kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt sayfasına ulaşmak için aşağıda bulunan "Ücretsiz Kayıt Ol!" görseline tıklayarak sitemize kayıt olabilirsiniz.

Eğitim çeşitlerimiz, çözümlerimiz ve yüksek iş ahlakımız ile Trader'ların ilk tercihi olmak, yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek sizlerin memnuniyetini en üst seviyeye taşımayı misyon edinmiş bir şirket olarak eğitimlerimizin içeriklerinden bahsetmeden önce sizlere, birazdan paylaşacağımız bilgi ve tecrübelere yatırım dünyasına ilk girdiğimiz zamanlarda erişme imkanımız olsaydı her şeyin çok daha farklı olacağını söylemek istiyoruz.

NOT 2: Bu işi başarmak için "Klasik Teknik Analiz Yöntemleri"nin yetersiz olduğunu ve bu zamana kadar internetten yada sözde eğitimciler tarafından elde edilecek olan bilgilerle başarıya ulaşmanın hem çok vakit alacağını, hem de fazlasıyla maliyetli olacağını lütfen unutmayınız.

EĞİTİM PAKETLERİMİZ

Öğrencilerimizin eğitimimiz hakkındaki özet yorumları için aşağıdaki videoyu izleyebilir, detaylı yorumlarını görmek için referanslarımız sayfasını ziyaret edebilirsiniz.