Suat Yeter kimdir?

 

 

 

 

 

Merhaba ben Suat Yeter, 6 yıldır dünya borsalarında işlem yapmaktayım. Aynı zamanda Almanya ve Türkiyedeki bir çok yatırımcıya yatırım koçluğu yapıyorum.

 

Borsa ve yatırım dünyasına girdiğim ilk günden bu yana giren herkes gibi benimde kafamdaki tek hedef finansal bağımsızlığımı kazanıp hayatımı devam ettiirmek bir yatırım şirketi kurmaktı. Yatırım şirketimi kurmak için ihtiyacım olan iki şey vardı. Birincisi güvenebileceğim bir ekip ikinciside tabiki sermaye.

 

 İlk etapta profesyonel bir ekip kurmak için Tradernomaden ve Thedaytrading company diye bildiğiniz eğitim platformlarını kurdum ve bu platformlar uzerinden bir çok yatırımcı yetiştirdim. Bu yatırımcıların bazıları borsalardan kazandıkları ile kendi hayatlarını kurdular bazıları ise hala benim ile beraber ve kendi sermayem üzerinden yatırım yapmaktalar.

 

Tecrübelerim sayesinde traderları yanlış ve riskli piyasalardan uzak tutup çok zor kazanılan sermayeleri kaybetmelerinin önüne geçebiliyor aynı zamanda daytrading'in düzenli kazanç sağlanabilen bir iş kolu olduğunu göstermek istiyorum.

 

Bu sebeble sizler için çok faydalı ve yıllar süren çalışmlarım sonucu edindiğim bilgerden oluşan bir eğitim programı hazırladım üstelik bu program sayesinde profesyonel bir yatırımcı olmaya çok yakınsınız.

 

Size anlatacağım konulara başlamadan önce şunu söylemek istiyorum sizlerle paylaşacağım bilgi ve tecrubelere yatırım dünyasına girdiğim ilk zamanlarda erişme imkanım olsaydı boşuna vakit kaybetmez ve bu zamanı para kazanarak geçirebilirdim. Yinede şunu unutmayın ki bu işi başarmak için klasik Teknik analiz yöntemlerinin yetersiz olduğunu bu zamana kadar internettten yada herhangi bir kaynaktan edindiğiniz bilgilerle başarılı olamadığınızı.

 

Eğitim Programınız Size Ne Katabilir ?

 

Eğitim verdiğim ve koçluk yaptığım yüzlerce insanın ilk önemli sorunu henüz doğru piyasayı bile seçememiş olmalarıydı, İlk olarak size doğru piyasa nasıl seçilir bunu göstermeye çalışacağız.

 

Bundan sonraki yatırımcı problemi ise doğru yatırım platformunu bulmak. Günümüzde bir çok profesyonel yatırımcının kullandığı Ninjatrader ve Volfix programlarının kullanımını tanıtacağız.

 

En can alıcı nokta ise büyük alıcı ve satıcıların piyasa girişlerinden sonra verdiği tepkiyi yorumlama kabiliyetini sizlere anlatabilmek. İnanın bu üç konu başlığını öğrenebilmek için 100 bin Eurodan fazla para harcamamız gerekti.

 

Son olarak yatırımcıların ortalama %80 inin neden başarısız olduğunu ve sizleri %20 lik kazanan tarafına nasıl geçireceğimi göstereceğim. Nasıl mı? Tabiki sizler ile beraber canlı trade yaparak!