Suat Yeter kimdir?

 

Merhaba, ben Suat Yeter, 7 yıldır dünya borsalarında işlem yapıyorum. Aynı zamanda Almanya ve Türkiye’deki bir çok yatırımcıya yatırım koçluğu yapıyorum.

 

Borsa ve yatırım dünyasına girdiğim ilk günden bu yana öncelikli hedefim finansal bağımsızlığımı kazanıp hayatımı devam ettirmek ve bir yatırım şirketi kurmaktı. Yatırım şirketimi kurmak için ihtiyacım olan iki şey vardı. Birincisi güvenebileceğim bir ekip ikincisi de sermaye.

 

 İlk etapta profesyonel bir ekip kurmak için Tradernomaden ve The DayTrading Company eğitim platformlarını kurdum. Eğitimlerim ile bir çok başarılı yatırımcı yetiştirdim. Bu yatırımcıların bazıları borsadan kazandıkları ile kendi hayatlarını kurdular bazıları ise hala benim ile beraber ve kendi sermayem üzerinden yatırım yapıyor.

 

Sektörde geçirdiğim 7 yılda edindiğim tecrübelerim sayesinde traderları yanlış ve riskli piyasalardan uzak tutup, çok zor kazanılan sermayeleri kaybetmelerinin önüne geçebiliyorum. Aynı zamanda daytrading'in düzenli kazanç sağlanabilen bir iş kolu olduğunu gösteriyorum. DayTrader’lık günümüzde tam anlamıyla “Yeni Nesil Tüccarlık” tanımını karşılıyor.

 

Bu sebeple sizler için çok faydalı olan ve yıllar süren çalışmalarım sonucu edindiğim bilgilerden oluşan bir eğitim paketi hazırladım. Bu eğitim paketleri sayesinde profesyonel bir yatırımcı olmaya çok yakınsınız.

 

Size anlatacağım konulara başlamadan önce şunu söylemek istiyorum. Sizlerle paylaşacağım bilgi ve tecrübelere yatırım dünyasına girdiğim ilk zamanlarda erişme imkanım olsaydı boşuna vakit kaybetmez ve bu zamanı para kazanarak geçirebilirdim. Borsada para kazanabilmek için klasik Teknik Analiz Yöntemleri’nin yetersiz olduğunu unutmayın. Bu zamana kadar internetten ya da herhangi bir kaynaktan edindiğiniz bilgiler ile borsada para kazanmak zordur. Başarılı bir yatırımcı olmak için bilginin yanı sıra deneyim de çok önemlidir. Ben sizinle 7 yıllık canlı borsa deneyimlerimi paylaşıyorum ve bu deneyimler sayesinde sizin sıfırdan başlamanızı önlüyorum.

Eğitim Programınız Size Ne Katabilir ?

 

Eğitim verdiğim ve koçluk yaptığım yüzlerce girişimcide gözlemlediğim en önemli sorun henüz doğru piyasayı seçememiş olmalarıydı. Eğitimlerimizde ilk olarak size doğru piyasa nasıl seçilir bunu göstereceğiz.

 

Bundan sonraki yatırımcı problemi ise doğru yatırım platformunu bulmak. Günümüzde bir çok profesyonel yatırımcının kullandığı Ninjatrader, Volfix ve Atas programlarının kullanımını tanıtacağız.

 

En can alıcı nokta ise büyük alıcı ve satıcıların piyasa girişlerinden sonra verdiği tepkiyi yorumlama kabiliyetini sizlere anlatabilmek. İnanın bu üç konu başlığını öğrenebilmek için 100 bin Eurodan fazla para harcamamız gerekti.

 

Son olarak yatırımcıların ortalama %80 inin neden başarısız olduğunu ve sizleri %20’lik kazanan tarafına nasıl geçirebileceğinizi öğreteceğim. Nasıl mı? Tabiki sizler ile beraber canlı trade yaparak!