Hakkımızda

The Daytrading Company 2017 yılında İstanbul’da kuruldu. Suat ve Murat Yeter kardeşlerin ortaklığı ile hayata geçti. The Daytrading Company, basementi Almanya olan 5 farklı ülkede (Almanya, İsveç, Güney Kıbrıs, Avusturya, Türkiye) hizmet veren TradeNomaden Eğitim Şirketi’nin Türkiye grubudur. Genel merkezi Kollektif House Galata, Beyoğlu İstanbul adresindedir.

The Daytrading Company olarak yatırım tecrübelerimizden faydalanarak oluşturduğumuz eğitim paketlerimizle siz değerli öğrencilerimize hizmet vermekteyiz. Birebir Eğitim, Grup Eğitimi, Online Eğitim ve Grup Seminerleri şeklinde faaliyet göstermekteyiz. Eğitimlerimiz sadece yurtdışı piyasalarına yöneliktir.

Eğitim içeriği ve sektör deneyimi ile Türkiye’de bir ilk olan hizmetlerimiz öğrencilerimizin ihtiyaçlarına göre belirlenir. Yatırım konusunda spesifik olarak Volume Trading, Market Profile, FootPrint, OrderFlow gibi analiz methodlarıyla sektörde en fazla alternatifi sunuyoruz. Üst düzey yatırım analiz methodlarımızda ise sadece Ninja Trader’da değil aynı zamanda Atas, ve Volfix programlarının Türkiye temsilcileriyiz.

Öğrencilerine Trader Mesleği’ni öğretmeyi misyon edinen The Dayrading Company, sahip olduğu referanslar ve tecrübeler sayesinde öğrencilerine daima doğru, güvenilir ve hızlı çözümler bulmayı hedeflemiş ve başarmıştır.

Öğrencilerimizin memnuniyeti bizim en büyük başarımızdır.  İşimize duyduğumuz coşkuyla öğrencilerimize en iyi borsa teknik danışmanlığını sağlıyoruz. Standartların üzerine çıkarak öğrencilerimize beklentilerinin çok daha fazlasını sunuyoruz.


The Dayrading Company, eğitim ve yatırım hizmetlerini istikrar ve kalıcılık ilkeleri ile şekillendirdiği için güvenilir ve sorumluluk sahibi bir şirket olarak bilinir ve varlığını sürdürür.  Sorumluluklarının bilincinde ve ilkelerine bağlı çalışarak, öğrencileri ile güvene dayalı ilişkiler kurmayı hedefler.

Öğrencilerimiz ile kurmak istediğimiz “Trader Community” için her gün aynı heyecan çalışıyoruz.