Hakkımızda

The Daytrading Company olarak bizler geçmişten gelen yatırım tecrübemizden faydalanarak, çıtamızı yükseltip gerek yatırım gerekse eğitim alanındaki uygulamalarla sıra dışı başarılara imza attık.

 

Yatırım sorunlarınıza hızlı ve güvenilir çözümler bulmayı kendine misyon edinmiş olan The Dayrading Company, sahip olduğu referanslar ve tecrübeler sayesinde yatırımcılarına daima doğru, güvenilir ve hızlı çözümler bulmayı başarmıştır.


Öğrencilerimizin ve yatırımcılarımızın memnuniyeti bizim başarımızdır. Hizmetlerimiz yatırımcılarımızın ihtiyaçlarına göre belirlenir.

The Dayrading Company olarak uzun yıllardan gelen deneyimlerimizle ve işimize duyduğumuz çoşkuyla yatırımcılarımıza en iyi teknik danışmanlığı sağlar, standartların üzerine çıkarak müşterilerimize beklentilerinden fazlasını sunarız.


The Dayrading Company, eğitim ve yatırım hizmetlerini istikrar ve kalıcılık ilkeleri ile şekillendirdiği için güvenilir ve sorumluluk sahibi bir şirket  olarak tanınır. Sorumluluklarının bilincinde ve ilkelerine bağlı çalışarak, yatırımcıları ile saygı ve güvene dayalı ilişkiler içerisinde olarak ve yatırımcılarına daha karlı olabilmelerini sağlayacak çağdaş eğitim tekniklerini, gerekli teknolojileri  ve en kaliteli hizmetleri sunarak yatırımcıl eğitmenlik sektöründe, dünya çapında faaliyet gösteren saygın ve yüksek nitelikli bir firma olmayı hedeflemektedir.