1. Finansal piyasalarin isleyis esaslari nelerdir
 2. Hangi kurumlarla islem yapiyoruz  Forex/CFD  Futures , neden Futures tercih ediyoruz
 3. Hangi Programlarla islem yapiyoruz
 4. Piyasayı yönlendiren şirketleri tesbit edebilmek
 5. Klasik Teknik Analiz ve Modern Analiz metotları
 6. Hangi yatırım araçlarını secmeli
 7. Araçların teminatı, bilmemiz gereken diğer ayrıntılar
 8. Kendi kullandığımız Daytrading stratejileri :
 9. Orderbook
 10. Footprint
 11. Volume
 12. Göstermiş olduğumuz programları ve stratejileri işlemleriniz için tam donanımlı ofisimizde pratik yapma imkanı

 Bire bir eğitim ve grup eğitimleri için bizlere ulaşın.

                       

-Eğitimler, birebir ya da grup eğitimi şeklinde ‘The Dayrading Company’ bünyesindeki çalışma ofisinde haftanın her günü programlı bir şekilde yapılacak.


-Grup eğitimlerinde, katılımcıların nezdinde eğitim kalitesini, anlaşılabilirliğini ve verimliliği arttırmak için kontenjan sınırlılığı (minimum 5, maksimum 12 kişi olarak) uygulanmaktadır.


-Eğitimi alacak kişi, öncelikle almak istediği eğitimin konusuna karar vermelidir. Bu konu ile ilgili ofisimizi ziyaret ettiğinizde, sizinle ilgilenecek eğitmenlerimiz tarafından yapılacak kısa bir değerlendirme sonrasında sizin için uygun olan derslere ön kayıt gerçekleştirilecektir.


-Eğitime katılacak kişiye uygun bir eğitim programı hazırlanacak ve kişi bilgilendirilecektir. Eğitime başlanması için kesin kayıt yapılması zorunludur.


-Eğitim alacak kişiye verilen hesap bilgilerine eğitim ücreti yatırılıp ve ad - soyad dekont bilgileri info@the-daytrading-company.com adresine e-mail atıldıktan sonra eğitim gün ve saatleri kişiye en kısa sürede bildirilir.Eğitim ücreti yatırılmadan işlem yapılamaz.


-Herhangi bir nedenden dolayı kesin kayıt sonrası kişinin eğitime katılmaması durumunda eğitim tarihinden 5 gün öncesine kadar yapılan iptallerde, eğitim ücretinin tamamı iade edilir. Bu tarihten sonra yapılan iptallerde ise ücret iade edilemez.


-Kayıt yaptırılan eğitim ile ilgili gün, saat ve eğitmeni değiştirme hakkı saklı tutulmaktadır. Önceden haber vermek koşulu ile tüm programlar değiştirilebilir veya iptal edilebilir. İptal edilmesi durumunda eğitim ücreti katılımcıya iade edilebilir ya da katılımcı bir sonraki eğitime direk katılma hakkına sahip olabilir.

Daha fazla bilgi almak için info@the-daytrading-company.com adresin email atarak bize ulaşabilirsiniz.